Potřebujete zabezpečit budovu nebo třeba jen parapet či balkon a zabránit holubům v sedání a hnízdění? Nabízíme vám kompletní službu od poradenství, přes zaměření objektu, dodávky produktů až po profesionální instalaci.

PROCES PŘI ZABEZPEČOVÁNÍ OBJEKTŮ:

1. Výběr vhodného typu zábran

2. Vyměření objektu  

3. Dodávka zábran přímo na adresu

4. Instalace

5. Dejte nám zpětnou vazbu! Zajímá nás, jak jste se zábranami spokojeni.

Uděláme vám řešení na míru vašim potřebám. Instalaci si můžete provést také sami. Ke každému typu zábran vám dodáme návod na instalaci, včetně lepidla a dalších pomůcek k jejich bezpečnému a kvalitnímu připevnění.

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ? NAPIŠTE NÁM!

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo přímo na e-mail m.klimsova@mestskeholubniky.cz. Poradíme vám nejlepší variantu a domluvíme se na dalším postupu.

POPTÁVKA ZÁBRAN

Nabízíme několik typů zábran. Pomůžeme vám vybrat vhodnou variantu. Zábrany působí od pohledu šetrně a jsou estetické.

SPIRÁLY PEVNÉ

Cena: 58 Kč s DPH

Rozměry: 33 cm

Spirály proti ptákům jsou jednoduché moduly, které jsou vyrobeny na polykarbonátové podstavě se spirálami z nerezové oceli.

Podstava spirál proti ptákům je pružný, průhledný polykarbonát odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Jedná se o 33 cm dlouhý modul, na kterém se nachází 7 spirál ukončených v postavě.

Technické údaje:

330 mm – délka jednoho modulu (+ každých 45 mm zlomový bod)

22 mm – šířka podstavy

100 mm – výška/šířka spirály

7 spirál na jednom modulu 33 cm

100 mm – ochranná šířka cca

SPIRÁLY NATAHOVACÍ

Cena: 741 Kč s DPH

Rozměry: 5 m

Technické údaje - jedno balení, 5 m:

8 pcs stainless steel 18 x 2.5 cm

4 pcs Spirals 60 to 125 cm, ∅ 6cm

HROTY - SMRTELNÁ NÁSTRAHA

Hroty jsou nebezpečnou smrtící pastí nejen pro holuby, ale také pro jiné druhy živočichů. Přitom jejich princip ochrany je v zásadě stejný, jako u humánních spirál či drátů, s tím rozdílem, že o hroty se zvířata často ošklivě poraní (vypíchnuté oči, propíchnuté části těla, často zůstávají napíchnutí na hrotech a umírají krutou smrtí). Humánní spirály a drátový systém jim zamezí v usedání na místo, ale není pro ně nebezpečný. Hodí se navíc i na místech, kde se pohybují lidé a děti.